Статті

Підсумки року: кількість читачів SEEDS зросла майже вдвічі

2022 рік добігає кінця. Для кожного з нас він приніс ряд викликів. Проте українці – народ, який не звик здаватися. Не дивлячись на всі перепони, ми активно йдемо до успіху. Так, цього року Sapienza.media вдалося суттєво збільшити читацьку аудиторію наших засобів масової інформації. Наприклад, цьогоріч SEEDS охопив 550 тис. читачів. Для порівняння: у 2021 році це ЗМІ читали 330 тис. користувачів.
Значно зросли й показники перегляду сторінок SEEDS: із 500 тис. до 770 тис.
Наша команда активно розвивала власні проєкти. Результатами роботи ми ділилися на сторінках SEEDS. Зокрема, наші читачі могли ознайомитися з матеріалами, створеними в межах проєктів:
  • «Вони годують Україну»;
  • «Даруй добро Землі»;
  • «Життя в стилі агро»;
  • «Жінка-берегиня»;
  • «Історії бізнесу»;
  • «Я – Фермер».
Засновниця нашого медіа-агентства Катерина Звєрєва також запровадила проєкт «Українські аграрії – для перемоги».
Наша команда завжди рада налагоджувати співпрацю із представниками аграрного сектору України. Для того, щоб почати спільну роботу, потрібно звернутися до представників нашої команди:
Тож вітаємо всіх із новорічними святами! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя та миру. Нехай всі мрії неодмінного здійсняться!
Детальніше про наші ЗМІ:
Seeds.org.ua  – популярний агроЗМІ про дрібних фермерів, крафтовиків, нішеві продукти та інновації в агробізнесі.
Agri-gator.com.ua  – основна інтегрована платформа актуальних агроновин по всіх напрямках с/г.
Партнерські ЗМІ:
East-fruit.com – головна плодоовочева міжнародна аналітична платформа для підвищення доходів операторів плодоовочевого бізнесу за рахунок більш ефективного виробництва, зберігання, доопрацювання та маркетингу овочів і фруктів.
Fruit-ukraine.org – платформа Української плодоовочевої асоціації України (УПОА), яка представляє групу експортно-орієнтованих виробників плодоовочевої продукції з аналогічними цінностями та стратегіями.