Статті

Жінки – це берегині українського агробізнесу. Без них не було б ні агро, ні бізнесу – Катерина Звєрєва

Сьогодні свій День народження відзначає засновниця Sapienza.Media Катерина Звєрєва. Людина, що є одним з найвпізнаних обличь українського агро – минулого року журнал “ТОП-100. Рейтинги найбільших”  включив Катерину до двадцятки найвпливовіших жінок української агрогалузі.
Завдяки своїм високим діловим та особистим якостям Катерина Звєрєва надихає на професійні здобутки та завжди заряджає своєю енергією всю команди нашої агромедіа-агенції.
Ми щиро вітаймо Катерину з її особистим святом та бажаймо щастя, професійної вдачі, цікавого оточення, примноження усіх здобутків в галузі агромедіа та міцного здоров'я! З нагоди свята журналісти Sapienza підготували добірку з ТОП-7 цитат Катерини, що характеризують її ставлення до реалізації бізнес-ідей, перспектив інвестування в агро, підходів до клієнтів та ролі комунікації в сучасному світі.

Про реалізацію бізнес-ідей та народження нових продуктів
«Кожен підприємець думає про реалізацію власних бізнес-ідей і прибуток, а також про те, як знайти надійних партнерів і клієнтів. У кожного учасника агроекосистеми різні ролі й інтереси, проте саме на стику цих інтересів народжуються нові ідеї і продукти»Про роль жінок в українському агро
«Агроледі, жінки – це берегині українського агробізнесу. Без них не було б ні агро, ні бізнесу. Завдяки своїй роботі в агросекторі я познайомилася з величезним числом фермерів, і особливо мене надихнули жінки, які займаються фермерством. Знаєте чому? Тому що майже вся операційна діяльність, вся відповідальна робота лежить на тендітних жіночих плечах в агробізнесі.
Важливо розуміти, що ми всі працюймо в секторі, де домінують чоловіки, але який має суто жіноче обличчя»

Про перспективність інвестицій в агрогалузь
«Інвестиції в агро будуть рости. Залучити інвестиції під свій агростартап або для розвитку свого невеликого бізнесу цілком реально. Люди їстимуть завжди, а значить, питання продовольства і підвищення якості будуть завжди актуальні»
Про пошук нових людей в агро
«В аграрній тематиці шукайте людей з якими вам захочеться кооперуватися в подальшому та наповнюватися через них новими знаннями»

Про роль реклами та комунікації в сучасному світі
«Без реклами відбудеться найжахливіше - не відбудеться нічого. Перефразовуючи відомі слова Тома Біскарді, те ж саме можна сказати про комунікації. Збій в системах Facebook, Instagram і What's up наочно показав це»


Про підходи до клієнтів Sapienza.Media
«Наші клієнти знають, що ми підходимо до завдань та цілей кожного клієнта дуже індивідуально, попередньо аналізуючи конкурентне поле, позиції компанії на ринку та свою ту «зірочку», якої кожному клієнту хочеться досягти”

Про персоніфікацію сучасних технологій
«Всі технології найближчого майбутнього зосереджені на стані людини, ментальному та фізичному здоров'ї, персоніфікації сервісів під запити конкретної людини для покращення якості життя, прискорення результатів та в цілому»