Статті

Конференції Sapienza.media з циклу "Збільшення прибутків в агробізнесі": комунікаційні майданчики, що об'єднують аграрну екосистему

Cьогодні кожен гравець українського аграрного ринку, що прагне розвивати свій бізнес, отримуючи стабільні прибутки, думає про реалізацію власних бізнес-ідей, а також про те, як знайти надійних партнерів і клієнтів. Розуміючи, що у  кожного учасника ринку різні ролі й інтереси на ньому, проте саме на стику цих інтересів і народжуються нові ідеї і продукти, агромедіа-агенція Sapienza виступила системним інтегратором усіх учасників аграрної екосистеми, започаткувавши у 2019 році цикл конференцій «Збільшення прибутків в агробізнесі».
Конференції об’єднують агроекспертів і практиків, які презентують сучасні інструменти та робочі кейси для підвищення прибутковості агробізнесу, зокрема, обговорюють практичні питання пошуку агровиробниками власної ніші та запровадження інноваційних технологій в агробізнесі, залучення фінансових ресурсів для цього. При цьому в середньому кожна конференція Sapienza.Media збирала від 120 до 150 учасників, а виступи спікерів викликали живий інтерес у аудиторії.
Перша конференція з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі» відбулася 29 жовтня 2019 року у Міжнародному Виставковому Центрі Києва та була присвячена пошукам фінансових інструментів, IT-рішень для агробізнесу та інструментам агромаркетингу.19 лютого 2020 року в рамках виставки «Агровесна» у столичному Міжнародному виставковому центрі відбулася 
Міжнародна конференція аграрного бізнесу “Збільшення прибутків у міжнародній торгівлі”, 
що була проведена агромедіа-агенцією Sapienza  спільно з Ольгою Трофімцевою, експертом з зовнішніх ринків, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України (2019). Під час конференції були обговорені найдрібніші нюанси виходу на іноземні ринки, нові стратегії, дослідження, технології та представлення бренду, виклики світової економіки перед виробниками, досвід кращих компаній-експортерів та багато інших цікавих тем, що стосуються ролі українських аграріїв на світових ринках.


При цьому, незважаючи на складнощі минулого 2020 року, що запам’ятався усьому українському агробізнесу, перш за все, негативними наслідками, що пов’язані з пандемією коронавірусу, команда Sapienza.Media знайшла можливості для продовження роботи комунікаційних майданчиків учасників української аграрної екосистеми.
Так, 26 березня 2020 року Sapienza.Media був проведений вебінар «Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію Covid-19 та карантин» під час якого учасники заходу дізналися про наслідки форс-мажорних обставин для внутрішнього та зовнішнього ринків агропродукції, а також як саме мають діяти фермери, підприємці та експортери в нових умовах.
Про нові технологічні рішення, інновації, роботизацію та автоматизацію фермерства, а також про екологію мислення та споживання засновниця агромедіа-агенції Sapienza Катерина Звєрєва разом з співзасновником компанії Drone.ua Валерієм Яковенком говорили під час вебінару “Міські фермери – майбутнє сьогодення”,  що відбувся 27 квітня 2020 року.
Чи варто розглядати вирощування цукрової кукурудзи в українських умовах як прибутковий варіант агробізнесу? Яка рентабельність при вирощуванні даної культури? Яке насіння пропонується фермеру та чим взагалі відрізняється вирощування цукрової кукурудзи від звичайної зернової? Відповіді на ці та інші питання надали фахівці компанії «Всеукраїнський науковий інститут селекції» (ВНІС) – селекціонер, генетик, співвласник компанії «ВНІС» Мирослав Парій та очільник відділу овочівництва компанії «ВНІС» Ія Реслер – під час онлайн-вебінару від Sapienza.Media «Солодка кукурудза – прибуткова ніша для українського агробізнесу», що відбувся 13 серпня 2020 року.
 28 жовтня 2020 року в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020” командою Sapienza.Media було проведено третю конференцію з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі» – «Ніші. Технології. Інвестиції». Спікерами конференції виступили аналітики аграрного ринку, фахівці з агроінвестицій, професійні виробники та фермери, експортери, представники Мінекономрозвитку. Під час заходу були розглянуті питання того, як заробити на нішевих продуктах в Україні, в яке крафтове виробництво доцільно інвестувати сьогодні та які технології допоможуть зібрати максимальний врожай.Які перспективи українсько-канадських відносин у галузі АПК та які фінансові рішення можуть запропонувати українським агрокомпаніям представники канадського агробізнесу? Дізнатися про це можна було взявши участь у Міжнародній канадсько-українській онлайн-конференції, що було проведено Посольством Канади в Україні за медійної та технічної підтримки команди Sapienza.Media 5 листопада 2020 року.  Під час заходу провідні канадські гравці ринку сільгоспобладнання також презентували можливості з співробітництва з українським агробізнесом.
Про можливості, які відкриває ринок Китаю для українських виробників плодоовочевої продукції та як подолати бар’єри, що стримують агроторгівлю між країнами, говорили 16 грудня, провідні експерти плодоовочевого сектору України під час онлайн-дискусії «Плодоовочевий експорт до Китаю: бар’єри та можливості для українських виробників», яку організували та провели агромедіа-агенція Sapienza спільно з Українською плодоовочевою асоціацією (УПОА) за підтримки Тараса Голуба, радника віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Технології у виробництві, фінанси для агробізнесу, впровадження інновацій – це ті елементи, які допомагають аграріям та підприємцям успішно розвивати власну справу. Саме цим важливим складовим кожного агробізнесу була присвячена IV Міжнародна торгова платформа «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі», що відбулася в Міжнародному виставковому центрі Києва 16 лютого 2021 року в рамках виставки «Агровесна». Захід об ‘єднав керівників агрокомпаній, фермерів-практиків, експертів ФАО ООН, представників світових інституцій, інвесторів та досвідчених фахівців з агротехнологій.
І вже сьогодні команда Sapienza.Media готує чергову цікаву подію для українського агробізнесу –  Міжнародну конференцію «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки», що відбудеться 27 жовтня в Києві.
Міжнародна конференція «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» – це єдина екосистемна агроконференція в Україні, яка присвячена унікальним українським продуктам і суперфудам, а також технологіям для їхнього виробництва і маркетингу, ефективним рішенням та сервісам виходу українського АПК та інноваційного бізнесу на нові ринки.
Конференція об’єднує успішних українських агровиробників, топових постачальників технологій та сервісів для АПК, власників фермерських господарств, виробників унікальних суперфудів та крафту, інноваторів, інвесторів та представників міжнародних аналітичних організацій і фінансових установ.
Участь у Міжнародній конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут. Кількість місць обмежена!
Участь у Міжнародній конференції «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» це:
 • Ефективний нетворкінг у колі учасників екосистеми АПК;
 • Історії локальних продуктів на глобальних ринках;
 • Перевірені технології для виробництва українських продуктів;
 • Інноваційні сервіси для збільшення прибутків у агробізнесі;
 • Найсучасніша інформація про майбутнє агробізнесу;
 • Провідні спікери – успішні виробники, експортери та аналітики ринку;
 • 5 годин професійного спілкування
 • Під час конференції «From Local to Global: суперфуди, технології, ринки» відбудеться унікальна
 • ВИСТАВКА УКРАЇНСЬКИХ СУПЕРФУДІВ ТА ТЕХНОЛОГІЙ
Під час конференції ми комплексно охопимо такі теми:
 • Що змінить ринок їжі у найближчі роки?
 • Які українські суперфуди наразі популярні на внутрішньому та зовнішньому ринках?
 • Які технології допомагають українським компаніям вирощувати та створювати успішні продукти і
 • виходити на нові ринки?
 • Сучасні сервіси та фінансові інструменти для успішного бізнесу
 • Аналітика та маркетинг продуктів – чому без них не обійтися?
Участь у Міжнародній конференції безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Зареєструватися можна тут. Кількість місць обмежена!
З питань участі звертайтеся за тел. організаторів:
+380 939683124, +38099 737 17 92
e-mail: pr.sapienzamedia@gmail.com