500000 пользователей в месяц

Собственные ресурсы SAPIENZA

Портал агроновостей AGRI-GATOR

AGRI-GATOR

AGRI-GATOR.com.ua – це інтегрована платформа найактуальніших агроновин інтернета. Пропонуємо тільки високоякісний аналітичний та журналістський продукт, ретельно відібраний з найкращих аграрних медіа України. Також на AGRI-GATOR.com.ua публікуємо власний ексклюзивний контент і новини компаній.

Фермерский инфопортал SEEDS

SEEDS інформаційний агропортал

Про проект.

SEEDS – інформаційний агропортал для тих, хто вміє заробляти з кожного гектару. Ми ділимося з нашими читачами лише корисною бізнес-інформаціє

Сайт медиахолдинга SAPIENZA

SAPIENZA

Медиа-агентство «SAPIENZA» – коммуникационное, информационное, PR и маркетинговое агентство для агробизнеса, которое поможет вам привлечь заинтересованных потребителей, создать репутацию и связи для улучшения краткосрочных и долгосрочных бизнес-результатов вашей компании.

Пул партнерских ресурсов

Информационный портал East-Fruit

East-Fruit

East-fruit.com – место роста плодоовощного бизнеса. В фокусе проекта – повышение эффективности производства и качества продукции плодоовощного сектора; экспорт продуктов с высокой добавленной стоимостью; новые возможности для улучшения цепочек добавленной стоимости .

Мясной инфопортал Украины Meat-Inform

Meat-Inform

Про проект.

Головна ідея проекту – це зібрати всю актуальну інформацію про м’ясо і м’ясний бізнес в одному місці й зробити це місце зручним і затишним для кожного зацікавленого відвідувача. Ми ретельно відбираємо інформацію і надаємо її в зручному для споживання форматі.

Экспортный секретариат UAFES

UAFES

Проект спрямований на покращення доступу до ринків та диверсифікації експорту українських малих та середніх виробників.Через підтримку професійних Асоціацій, ми працюємо із такими секторами як мед, овочі, ягоди та фрукти, борошномельна та кондитерська продукція, органік та здійснюємо  допомогу виробникам та експортерам.

);