19 Мар 2021

Sapienza.Media виступила партнером національних онлайн-конференцій з розвитку плодоовочевого бізнесу Таджикистану (ВІДЕО)

Агромедіа -агенція Sapienza виступила партнером національних онлайн-конференцій “Абрикосовий бізнес Таджикистану: ефективність виробництва, переробки та маркетингу” та “Плодоовочевий сектор Таджикистану – кращі інвестиційці ніші”, що відбулися 11 та 16 березня відповідно. 

Фахівці нашої агенції  надали висококваліфікований технічний супровід заходам, які були проведені міжнародним проєктом EastFruit  за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО) і Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Участь у конференціях взяли міжнародні та національні експерти, виробники та інші фахівці плодоовочевого ринку. Зокрема, економіст інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак, міжнародний консультант ФАО Бахтієр Абдувохідов, фахівець з розвитку бізнесу Шерзод Абдурахманов, закупівельник сухофруктів Кирило Новак, засновник виробничої компанії Fruits Valley (Таджикистан) Лутфулло Ортиков, фахівець з розвитку агротуризму Олександр Коваль, керівник проєкту “Тіферет” (Молдова) Юлія Тимошенко, фахівець з розвитку яблуневого бізнесу Ніна Дмітраш, представник компанії Розетта Агро (Голландія) Валерія Ляшинський, генеральний директор ТОВ “Ягідна поляна” Сергій Ястреб, міжнародний консультант ФАО Катерина Побережна.

Під час конференції “Плодоовочевий сектор Таджикистану – кращі інвестиційці ніші” спікери з різних країн світу запропонували учасникам конференції перспективні ніші в плодоовочевому бізнесі, а  учасники конференції “Абрикосовий бізнес Таджикистану: ефективність виробництва, переробки та маркетингу” обговорили головні світові тенденції на ринку абрикоса, проаналізували ланцюжок доданої вартості в секторі, розглянули питання виходу на експортні ринки. Крім того, спікери розкрили теми вирощування органічного абрикоса, вимог рітейлу до якості свіжого та сушеного абрикоса. Несподіваною була й тема туризму – як організувати туристичні поїздки до регіонів вирощування абрикосу під час його цвітіння в Таджикистані.

 

Якщо Ви хочете істотно поліпшити просування Вашого бізнесу, але не знаєте, які кроки для цього зробити – звертайтеся до фахівців Sapienza.Media.

Ми готові надати Вам професійну допомогу в збільшенні прибутковості і підвищення впізнаваності Вашого бренду, залучити зацікавлених споживачів, створити репутацію і зв’язки для поліпшення короткострокових і довгострокових бізнес результатів вашої компанії.

Sapienza.Media

 

 

);