08 Фев 2021

Аграріїв України познайомлять з інноваційними рішеннями ведення прибуткового агробізнесу

Без технологій, інновацій та доступу до фінансів аграріям України важко розвивати свою справу. Саме про ці важливі елементи кожного агробізнесу говоритимуть фермери-практики, експерти ФАО, представники світових інституцій, інвестори, донори та досвідчені фахівці агротехнологій під час III Міжнародної торгової платформи

«Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі»

 

III Міжнародна торгова платформа  «Інновації. Технології. Фінанси» з циклу «Збільшення прибутків в агробізнесі»  відбудеться 16 лютого в Міжнародному виставковому центрі Києва в рамках виставки «Агровесна», павільйон 1С.

Початок заходу: о 12.00

Організатором торгової платформи виступає агромедіа-агенція Sapienza за підтримки Міжнародного контрактового ярмарку.

Медіапартнери заходу:   Seeds.org.ua, Agri-gator.com, ProAgro Information Company, журнал «АгроЕліта», East-fruit.com, та Garden Industry.


Пройти безкоштовну реєстрацію можна за посиланням >>>

Участь у роботі торгової платформи «Інновації. Технології. Фінанси» візьмуть фахівці провідних українських агрокомпаній, що мають досвід успішного запровадження інноваційних технологій у сільськогосподарському виробництві, гравці ринку агротехнологічних рішень для агробізнесу, фахівці фінансової галузі та експерти з агровиробництва.

Так,  генеральний директор групи компаній BioNorma Ярослав Чабанюк презентує одразу 4 продукти нової формації, які здатні покращити живлення більшості вирощуваних культур, зменшити витрати на добрива та полегшити технологічні процеси внесення.

Виступ заступниці голови правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній, за напрямком  AgriFood Tech Інни Мєтєлєвої стосуватиметься, зокрема,  технологічних рішень, що пов’язані з відкриттям ринку землі в частині онлайн управління, фінансування, реалізації потенційних угод. 

Про нюанси  досліджень ґрунту, їх доцільність та вплив на врожай під час заходу розповість Ірина Подгурська – керівник випробувальної лабораторії Інституту Агробіології (група компаній BioNorma).

Які перспективи має сучасне коноплярство в Україні та світі? Які напрямки переробки конопель активно розвиваються в нашій країні? Про це розповість керуючий партнер групи компаній Viteo Group (Viteo Hemp)  Олександр Дойніков.

Про перспективні нішеві плодоовочеві позиції в 2021 році під час заходу розповість  директор компанії «Чистий продукт» Сергій Паращенко.

Про переваги Системи НАССР, що здатнагарантувати  безпечність харчової продукції під час заходу розповість голова Фумігаційної асоціації України Тамара Подберезняк. 

Що нового можна додати до цього продукту? Під яким кутом зору можна побачити в ньому нові барви, свіжі та цікаві для виробника та споживача? Про все це ви почуєте у виступі Дмитра Кушніра, одного із братів-засновників крафтового бренду, під час III Міжнародної торгової платформи

Що нового можна додати до меду? Під яким кутом зору можна побачити в ньому нові барви, свіжі та цікаві для виробника та споживача? Про все це ви почуєте у виступі Дмитра Кушніра, одного із братів-засновників крафтового бренду “Медові брати”.

Окремі панелі заходу будуть присвячені тому, як працює міжнародний інноваційний бізнес в Україні та інноваційній синергії: Україна – світ.Ми розглянемо:

  • тренди сучасного агропромислового комплексу;
  • шляхи сталого розвитку у інтенсифікації сільського господарства.
  • актуальні питання сучасних агротехнологічних трендів в Україні та світі;
  • особливості використання агротехнологій в українських умовах;
  • можливості, що надають агроінновації для розвитку компаній;
  • рішення щодо фінансових інструментів для запровадження таких технологій.

Також до заходу долучаться агенти змін у продовольчих системах і представники посольств країн світу, щоб розповісти про інноваційні рішення у продовольчих системах країн.

Окрема секція платформи буде присвячена інноваційному агробізнесу жінок-фермерів, жінок – підприємниць – власниць аграрних компаній, їхнім історіям бізнесу та бізнес-підходам.


Детальніше про захід дізнавайтесь на сторінці торгової платформи у Facebook >> 

 

Пройти безкоштовну реєстрацію на конференцію можна за посиланням>>

Реєстрація для ЗМІ за посиланням>>

Місце проведення: МВЦ, Броварський пр-т, 15, 1С пав., м. Київ
Початок заходу: о 12.00
З питань участі у заході звертайтеся за тел.: 099 737 17 92, 093 968 31 24.

Sapienza.Media

);