15 Май 2020

Флешмоб на підтримку українських виробників овочів та фруктів “#плідний_карантин” викликав жвавий інтерес в соцмережах – Катерина Звєрєва

Карантин, який триває понад півсотні днів, започаткував серед українців чимало нових, корисних ініціатив. Однією з них став новий карантинний флешмоб від Sapienza.media “Плідний карантин” або ж, як його поширюють у соцмережах, #плідний_карантин.

Флешмоб, за словами організаторів, започаткували задля підтримки вітчизняних виробників. Кажуть, що ідея полягала в тому, аби привернути увагу до певних овочів, фруктів чи ягід, вітчизняних, але не менш корисних за іноземні.

Першим “героєм” флешмобу, пише SEEDS.org.ua, стало звичайне зелене яблуко. Чому саме воно? Через карантин ціни на закордонні лимони та імбир карколомно піднялись догори. Але ж вітчизняне яблуко, особливо зелене, аж ніяк не гірше за них – навіть навпаки.

Вітчизняне зелене яблуко не тільки у десятки разів дешевше за іноземні цитрусові і корінці, але воно й набагато корисніше, втім мало хто з українців знає про це, кажуть організатори флешмобу. Однак це далеко не єдина причина нової ініціативи.

Внаслідок коронакризи українські фермери – виробники овочів та фруктів продовжують нарощувати збитки. Вони пов’язані з карантинними обмеженнями, з порушенням логістичних ланцюгів, з довгим періодом закриття продовольчих ринків.

Враховуючи, що карантин в Україні продовжено до 22 травня, збитки фермерів можуть сягнути таких масштабів, що в наступному році частина виробників просто не зможе почати новий сезон через брак коштів.

Саме для підтримки українських виробників овочів та фруктів ми започаткували такий флешмоб. Купувати українське і корисне – хочеться щоб споживачі звернули увагу на вітчизняні продукти від виробника.

Наразі це зелене яблуко, потім, сподіваємося, що українці підтримають і покажуть, як вони готують інші продукти”, – розповіла засновниця агромедіа-холдингу SAPIENZA Катерина Звєрєва.

Флешмоб вже підтримали чимало українців і не тільки яскравими світлинами, а й відео.

Флешмоб, за словами організаторів, триватиме до кінця травня. За умовами проведення заходу, автор кращого фото чи відео – того, що матиме найбільшу підтримку в соцмережах, отримає подарунок від вітчизняних виробників яблук – компанії “Сади Донбасу”.

Отож, умови:

  • Звичайне зелене яблуко потрібно з’їсти або приготувати незвично і по-особливому: порізати, потерти, зробити смузі, спекти шарлотку…
  • Виконані дії слід сфотографувати, або зняти на відео та опублікувати у власній стрічці на facebook з обов’язковою позначкою: #плідний_карантин (за нею згодом шукатимуть учасників і переможців конкурсу)
  • І найголовніше – потрібно бути підписаним (вподобати) сторінку Sapienza.media

Найцікавіші ідеї організатори флешмобу обіцяють опублікувати у себе на сторінці.

Sapienza.media 

);