10 Апр 2020

SAPIENZA. Media долучилася до проєкту допомоги «Захистимо Україну від СOVID – 19» – Катерина Звєрєва

Агромедіа-агенція SAPIENZA долучилася до підтримки проєктів, пов’язаних з боротьбою з пандемією коронавірусу в Україні . У цей непростий для нашої країни час внесок агенції у подолання епідемії, як представника соціально відповідального бізнесу – підтримка Спільного всеукраїнського проекту «Захистимо Україну від СOVID -19», започаткованого Українською біржею благодійності. 

Про це повідомила засновниця компанії SAPIENZA.Media, директорка з розвитку Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Катерина Звєрєва під час онлайн-вебінару  “Ефективна благодійність під час епідемії коронавірусу COVID-19. Як допомагають аграрії”, проведеного 9 квітня.  

Як підкреслила Катерина Звєрєва, усвідомлюючи важливість використання новітніх комунікаційних систем, команда SAPIENZA.Media в цей складний час здатна спрямувати свої зусилля на допомогу тим, хто цього потребує.

 «Першим практичним кроком в цьому напрямі є спільна діяльність та підписання Меморандуму між Українською біржею благодійності та SAPIENZA.Media. для максимального розвитку та сприяння розвитку благодійних проектів, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища українців»,- зазначила Катерина Звєрєва.

«Кризова ситуація – це завжди випробовування на міцність та злагодженість дій для всього суспільства. Лише об’єднавши зусилля соціально відповідального українського бізнесу, волонтерів, ЗМІ, медиків, державної влади та громадськості ми зможемо подолати розповсюдження COVID-19 в Україні та вийти з якомога найменшими втратами для бізнесу та економіки країни в цілому. Пам’ятайте, що кризи закінчуються, а готовність прийти на допомогу, зробити внесок у спільну справу – риси, які повинні бути притаманні людині завжди»,- зазначила Катерина Звєрєва.

 «Коли перед цілою країною стоїть загроза епідемії, ми маємо об’єднуватися, бо за таких умов справа не у здоров’ї якоїсь конкретної людини, ми маємо потурбуватися про кожного українця без виключення. Саме тому ми започаткували проект Захистимо Україну від СOVID -19» долучитися до якого можна на сайті «Української біржі благодійності». Ми вдячні агромедіа-агенції SAPIENZA Катерини Звєрєвої за те, що вони вже зробили свій внесок у спільну справу боротьби з розповсюдженням коронавірусу в Україні»,- повідомила Ірина Гуцал, директорка Міжнародного благодійного фонду «Українська біржа благодійності». За 8 років роботи Біржею підтримано майже 6 тис. благодійних проєктів різних напрямків та категорій, а благодійниками платформи стали  щонайменьше 1,9 млн українців.

Під час вебінару, участь в якому також взяли представники великого агробізнесу – власник Групи компаній Ukravit Віталій Ільченко та керівник відділу корпоративного партнерства компанії “Астарта” Лілія Марачканець Катерина Звєрєва повідомила, що наразі український агробізнес вже активно допомагає українцям у боротьбі з пандемією коронавірусу. У розпалі посівна і фермери здебільшого у полях та все ж знаходять час на те, щоб відслідковувати ситуацію пов’язану з розповсюдженням COVID-19 і допомагати Україні та українцям у цей непростий час.

За інформацією засновниці агромедіа-агенції SAPIENZA, яку вона озвучила під час онлайн-вебінару, агрохолдинг “Укрлендфармінг” забезпечує апаратами штучної вентиляції легенів, засобами дезінфекції та індивідуального захисту лікарів, центри екстреної медичної допомоги та лікарні в регіонах своєї присутності.

Виробник і експортер соняшникової олії “Кернел” на боротьбу з коронавірусом спрямував понад 85 млн грн, а компанія «Миронівський хлібопродукт» (МХП)  – 84 млн грн, серед яких 55 млн грн передано до загальнонаціонального фонду протидії коронавірусу.

У свою чергу, Група компаній UKRAVIT, як повідомив під час онлайн-вебінару Віталій Ільченко, з початком пандемії коронавірусу в Україні налагодила виробництво дезінфікуючих засобів в Україні на власних виробничих потужностях у Черкасах для подальшої безкоштовної передачі для потреб своїх клієнтів, лікарень, волонтерів, військових частин та ДСНС. Наразі вже передано близько 50 тис. літрів цих засобів, ще 30 тис літрів буде передано вже наступного тижня.

Понад 23 млн грн. задля закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів для лікарень,  медикаментів, тест-систем для визначення COVID-19 на сьогодні виділив агрохолдинг “Астарта”, повідомила під час онлайн-вебінару Лілія Марачканець, уточнивши, що ця сума не є остаточною, адже наразі «Астарта» активно працює громадами, лікарями та волонтерами у регіонах своєї присутності задля надання оперативної допомоги тим, хто цього потребує.

 «Така допомога відбувається не дивлячись на те, що поширення пандемії коронавірусу потягнуло за собою багато проблем, пов’язаних із реалізацією сільськогосподарської продукції, порушенням логістичних ланцюжків, внаслідок чого десятки тисяч тонн продукції не можуть бути розвантажені на зовнішніх ринках. Крім того,  у фермерів виникають проблеми з забезпеченням повного циклу виробництва, через що  збільшуються витрати продукції. Це лише неповний перелік тих проблем, з якими зіштовхнулися аграрії під час нинішньої кризи»,- зазначила під час онлайн-вебінару Катерина Звєрєва.

SAPIENZA.Media

 

 

);