23 Мар 2020

Як агробізнесу подолати рецесію через пандемію коронавірусу: відповіді на онлайн-вебінарі з Андрієм Ярмаком та Андрієм Жуковим

26 березня відбудеться веб-конференція “Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію Covid-19 та карантин”, – повідомляє Sapienza.media
На вебінарі з Андрієм Ярмаком та Андрієм Жуковим поговоримо про економічні наслідки 
COVID-19 для агробізнесу та ймовірне майбутнє. Ви дізнаєтесь:

  • Як змінюються правила ведення агробізнесу через пандемію COVID19 та оголошений в Україні режим карантину? Які наслідки будуть мати такі форс-мажорні обставини для внутрішнього та зовнішнього ринків агропродукції? – думка економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака.
  • Як вплинув карантин на плодоовочевий бізнес? Як в нових умовах діяти фермерам, підприємцям та експортерам? – думка виробника і експортера Андрія Жукова (плодоовочева компанія S.B. Frоzen Foods).

Читати також:Карантин – не час відпочивати, а час засівати лани агробізнесу новими успіхами та цілями – Катерина Звєрєва

Практичні  поради  та прогнози щодо подальшого розвитку ситуації ви дізнаєтеся від економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака та власника плодоовочевої компанії S.B. Frоzen Foods Андрія Жукова під час онлайн-вебінару від агромедії-агенції SAPIENZA, який відбудеться 26 березня об 11.00 (за київським часом).

Зареєструватися на вебінар можна за посиланням>>

Участь в онлайн-вебінарі безкоштовна за попередньої реєстрації. Кількість учасників обмежена. Реєстрація відкрита до 18.00, 25.03.

SAPIENZA.Media запрошує усіх учасників українського агроринку, фахівців галузі приєднатися до заходу, що має стати платформою з вирішення основних проблем агробізнесу.

Реєстрація на онлайн вебінар-відбувається за посиланням>>

З питань участі в заході можна звертатися за телефоном +38(099) 737-17-92  або +38(093) 968-31-24

Інформаційні партнери заходу: EastFruitUkraineFood.orgSEEDS.org.uaAgri-Gator

 

SAPIENZA.Media

);