26 Ноя 2019

AgroBowling: як аграрії польові стежки замінили на боулінг-доріжки

20 листопада в Києві відбувся перший турнір з боулінгу для аграріїв AgroBowling. Компанія «BioNorma» зібрала разом 14 команд у ТРЦ «Космополіт», щоб визначитись, хто з аграріїв найактивніше грає в боулінг. Про це повідомляє Sapienza.media, команда якої взяла участь у заході.

Крім самої гри учасники мали змогу поспілкуватись зі своїми колегами з різних галузей агроринку та завести нові бізнес-знайомства.

Під керівництвом судді турніру Олексія Семенова компанії зіграли три гри, під час яких визначились з найкращим чоловічим та жіночим результатом. У кінці турніру були оголошені команди, які зайняли три призових місця. У напруженій боротьбі та водночас дружній атмосфері перемогла компанія «Агрінос», друге місце посіла компанія «Євросем», а бронзу отримали представники концерна «Укравіт».

Спеціальну номінацію «Кращий жіночий результат»(рекордна кількість збитих кеглів у турнірі) отримала учасниця команди агромедіа-холдингу Sapienza.media – Ольга Білостоцька,  керівник інформаційних проектів Seeds.org.ua, Agri-gator.com та Meat-inform.com.  Гравець команди «BioNorma» Ярослав Чабанюк здобув перемогу у номінації «Кращий чоловічий результат».

Щаслива переможниця від Sapienza – Ольга Білостоцька

Фотогалерея заходу: 

Керівник Sapienza.media Катерина Звєрєва впевнено підкорює доріжку

Команда переможців Agrinos Ukraine
Частина команди компанії BioNorma – організатори AgroBowling

Катерина Звєрєва разом з командою компанії “Укравіт”, яка посіла 3 місце

Колективне фото дружніх команд аграріїв, яких об’єднав боулінг

 Sapienza.media

Добавить комментарий

);