11 Ноя 2019

Як оптимізація закупівель дозволить знизити вартість продукту  

У нинішній час насичений ринок змушує компанії шукати нові методи зниження собівартості продукту. Одним з них може стати оптимізація закупівель, про що розповів директор з розвитку бізнесу APS SMART Олександр Бородай під час Першої конференції з циклу “Збільшення прибутку в агробізнесі”, організованої агромеіа-агенцією SAPIENZA за підтримки Київського Міжнародного Контрактового ярмарку.

“В Україні спостерігається зростання економіки. Конкуренція посилюється, інвестиційний клімат залишається складним. Насичений ринок змушує компанії шукати способи зниження собівартості. При цьому споживач очікує високу якість продукту, жорстка конкуренція призводить до зниження рентабельності, а збільшувати продажі стає складніше.

Переваги отримують ті компанії, які при низькій собівартості зберігають якість і мають високу операційну ефективність. Оптимізувати операційні процеси, прискорити обробку даних і крос-інтеграційні взаємодії допомагають діджитал-інструменти”, – зазначив Олександр Бородай.

За його словами, оптимізація закупівель дозволяє істотно знизити вартість продукту.

“Ми розробляємо інтелектуальні системи управління повним циклом закупівель, які підвищують конкурентоспроможність підприємств на ринку. Наша команда – це професійні закупівельники з досвідом роботи 10-15 років в різних сферах бізнесу, кваліфікований IT-персонал з досвідом роботи в масштабних проектах.

Наші продукти: SRM APS SMART – комплексна система автоматизації закупівель: aps-smart.com і SALESBOOK – платформа продажів і закупівель: salesbook.com.ua, крім цього ми проводимо професійне навчання користувачів систем”, – розповів Олександр Бородай.

 

“SRM APS SMART – це модульна структура рішення, що дозволяє охопити повний цикл закупівель: управління номенклатурою, планування, бюджетування, збір потреби, створення та узгодження заявок, проведення багатоформатних торгів, багатофакторне визначення переможця, узгодження контракту, замовлення на поставку, приймання товару, аналітика, KPI, управління постачальниками”, – зазначив директор з розвитку бізнесу APS SMART.

За його словами, завдяки APS SMART вдається досягти чималому економії часу: до 50% – на підготовку документації, до 50% – на контроль і узгодження рішень керівниками, до 80% – на аналітиці та звітності, від 20 до 50% – на циклі закупівлі.

“На обсязі закупівель економія грошей сягає від 10 до 20%. До того ж APS SMART – це якість процесів: 100% контроль процесів, 100% – безпаперовий документообіг, 100% – архів і пошук всієї документації.

В результаті вдається отримати зниження закупівельних цін, підвищення операційної ефективності і безпеки, прозорість закупівель, а також індивідуальне рішення в галузевому масштабі”, – додав директор з розвитку бізнесу APS SMART Олександр Бородай.

SAPIENZA 

Добавить комментарий

);