28 Окт 2019

Як убезпечити себе від рейдерських захоплень в умовах відкриття ринку землі

Обговорення майбутнього української землі – одна з найважливіших тем у фаховій дискусії аграріїв. Подальший розвиток сільського господарства зіштовхується, передусім, з майновими питаннями. Власники агробізнесу наразі дуже добре розуміються на тому, як виглядає рейдерство, а також наскільки важко захистити власні права у широко розповсюджених конфліктних ситуаціях.

Про набір заходів, яких варто вжити для мінімізації наслідків та ризиків, а також збільшення шансів на упередження рейдерської атаки розповість адвокат, старший юрист практики земельного та аграрного права ЮФ TOTUM Тетяна Онищенко під час Першої конференції з циклу: “Збільшення прибутків в агробізнесі”яка відбудеться 29 жовтня в Києві в рамках міжнародної виставки Агрокомплекс 2019.

Організатором конференції виступає агромедіа-агенція SAPIENZA .

Тетяна Онищенко детально розкаже, які схеми наразі найбільш популярні серед рейдерів,  які інструменти для захисту стануть найбільш дієвими та з чого складається боротьба з наслідками рейдерської атаки.

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” стане платформою, де Ви зможете проаналізувати та обговорити найактуальніші аграрні питання.

Програма конференції складається з трьох основних тем: фінансові інструменти, IT-рішення для агробізнесу та інструменти агромаркетингу, кожна з яких стала окремою панеллю заходу. 

Спікери конференції:

Інна Мєтєлєва – заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України;

Ольга Трофімцева – екс в.о. міністра аграрної політики та продовольства України;

Андрій Панкратов – аналітик агроринків, фахівець з агроекспорту, консультант Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО);

Наталія Маєвська – виконавчий директор громадської спілки Ukrainian Food Valley, консультант по агромаркетингу;

Андрій Жуков – інвестиційний банкір, експерт ягідного ринку, власник компанії S.B. Frozen Foods;

Олександр Бородай – директор з розвитку бізнесу APS smart;

Олег Клочко – співзасновник компанії Amohive;

Юлія Курило – адвокат, експерт з міжнародного корпоративного права;

Михайло Вініченко – технічний спеціаліст компанії TFM;

Ірина Головко – експерт з питань аграрного страхування, радник проекту “Агроріск” 

та інші фахівці, аналітики і практики аграрної галузі!

Нагадаємо, конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня о 12.00 у Міжнародному Виставковому Центрі за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, павільйон 1, вхід 1А, конференц-зал 3. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Участь у конференції безкоштовна за умови реєстрації за посиланням.

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNІнфоіндустрія та журнал Аgroindustriya, Видавничий дім Україна Бізнес logist.fm, а також Agro.fm

Підвищити енергійність учасників конференції допоможуть смачні напої від Coffeeok

SAPIENZA 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

);