25 Окт 2019

Як фермеру зменшити витрати на змащувальні матеріали, підвищивши прибутковість агробізнесу

Витрати на змащувальні матеріали, так само, як і паливо, є неодмінною складовою проведення посівних та збиральних робіт фермером. При цьому ціни на них ростуть з року в рік, а отже питання економії набуває все більшої актуальності. Про те, як саме економія змащувальних матеріалів може збільшити прибутковість агрокомпанії можна буде дізнатись під час Першої конференції з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі” , яка відбудеться 29 жовтня в Києві в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. З практичним кейсом із зазначеної теми виступить  технічний спеціаліст компанії TFM Михайло Вініченко.

Виступ Михайла Вініченка, зокрема, стосуватиметься збільшення рентабельності аграрного бізнесу за рахунок оптимального підбору обслуговування і сервісного супроводу змащувальних матеріалів. Також фахівець розповість про правильний підбір якісних та надійних змащувальних матеріалів  ведучих світових виробників для надійної роботи сільгосптехніки, наведе приклади економічного обґрунтування застосування тих, чи інших матеріалів.

«Без надійних змащувальних матеріалів, в першу чергу, моторних та трансмісійних олив та низки технічних рідин, не можлива надійна та, головне, безперебійна робота сільгосптехніки у полі тоді, коли це найбільш потрібно – в період весняної посівної чи осіннього збору врожаю. А отже від того, як саме буде підготовлений к роботі ваш трактор, комбайн чи вантажний автомобіль  для перевезення сільгосппродукції залежать прибутки в агробізнесі. Як саме знайти індивідуальне рішення у виборі змащувальних матеріалів для Вашого агробізнесу, які тенденції відбуваються зараз на українському ринку та як на практиці заощадити кошти на придбання мастила – відповіді на ці питання ми надамо на конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі”З радістю чекаймо на Вас задля того, щоб поділитися практичним досвідом!»,- зазначив Михайло Вініченко.

Організатором конференції виступає агромедіа-агенція SAPIENZA .

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” стане платформою, де Ви зможете проаналізувати та обговорити найактуальніші аграрні питання.

Програма конференції складається з трьох основних тем: фінансові інструменти, IT-рішення для агробізнесу та інструменти агромаркетингу, кожна з яких стала окремою панеллю заходу.

Нагадаємо, конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня о 12.00 у Міжнародному Виставковому Центрі за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, павільйон 1, вхід 1А, конференц-зал 3. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Участь у конференції безкоштовна за умови реєстрації за посиланням.

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNІнфоіндустрія та журнал Аgroindustriya, Видавничий дім Україна Бізнес logist.fm, а також Agro.fm

Підвищити енергійність учасників конференції допоможуть смачні напої від Coffeeok

 SAPIENZA 

Добавить комментарий

);