21 Окт 2019

Збільшення прибутку агровиробників за рахунок створення ланцюжка доданої вартості

Формування ефективного ланцюжка доданої вартості – одна з передумов побудови успішного аграрного бізнесу.  Досягнення високої частки доданої вартості агропродовольчої продукції є стратегічним орієнтиром формування системи продовольчого забезпечення країни, розвитку аграрного сектору та агробізнесу.

На конференції агромедіа-агенції SAPIENZA  Збільшення прибутків в агробізнесі” екс в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева розповість докладніше про те, чому так важливо розвивати сектори, що дають імпульс для збільшення експорту продукції з України і виробництва продукції із доданою вартістю.

“Без створення ланцюга доданої вартості в країні, поглибленої переробки та експорту готового продукту під брендом “Made in Ukraine” ми не зможемо говорити про ефективний розвиток АПК чи всієї економіки України”, – зазначає Ольга Трофімцева.

Також, в ході конференції агробізнесмени зможуть дізнатися про світові тренди та напрямки у створенні ланцюгів доданої вартості і капіталізації в аграрній сфері, які наразі є найбільш перспективними в Україні.

 

Нагадаємо, конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конф.-зал 3 павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNІнфоіндустрія та журнал Аgroindustriya, Видавничий дім Україна Бізнес logist.fm, а також Agro.fm

Підвищити енергійність учасників конференції допоможуть смачні напої від Coffeeok

 SAPIENZA 

Добавить комментарий

);