09 Окт 2019

Тренінг з управління репутацією від Sapienza відвідали студенти КНЕУ

Соціальні мережі на сьогодні є одним з найдієвіших каналів для просування брендів, продуктів та сервісів, а за допомогою контент-маркетингу створюється справжня цінність для споживача інформації. Про це зазначила засновниця Агромедіа-холдингу Sapienza.Media Катерина Звєрєва під час сьогоднішнього виступу перед студентами факультету економіки та управління Київського національного економічного університету (КНЕУ) ім. В. Гетьмана у рамках тренінгу “Успішний PR у соцмережах”.

Виступаючи перед студентами кафедри економіки і менеджменту агробізнесу на запрошення Заступника декана факультету економіки та управління КНЕУ ім. В.Гетьмана Олександра Старікова, Катерина Звєрєва, зокрема, детально зупинилася на існуючих трендах агромаркетингу та управління репутацією аграрної компанії. Зазначимо, що даний тренінг став ще одним кроком на шляху практичного виконання положень  Меморандуму про кооперацію агроЗМІ, освіти і агробізнесу для досягнення цілей сталого розвитку ООН і стратегії Україна 2020 ініційованого Sapienza.Media і підписаного керівництвом МінАПП, ведучими українськими агроЗМІ та представниками провідних агроасоціацій, науки та освіти у грудні минулого року.

Нагадаймо, що тоді підписанти Меморандуму домовилися, зокрема, про поширення інформації між  собою і залученими в процес учасниками агроринку, про проведення професійних тренінгів для трансферу знань між журналістами, фермерами, агробізнесом, іноземними та місцевими інвесторами, профільними асоціаціями, наукою і освітою.

«Перш за все, ви повинні розуміти, що при розробці того чи іншого проекту агромаркетингу ефективен клієнто-орієнтований підхід, розуміти значення сприйняття бренду»,- зазначила Катерина Звєрєва під час тренінгу.

Студенти економічних спеціальностей КНЕУ також дізналися про особливості управління репутацією в соцмережах, про прийоми створення вдалого контенту, секрети шерінгу та використання тегів у спільнотах соцмереж, правила етикету при онлайн-спілкуванні.

Фахівець з агромаркетингу також зазначила, що агромедіа-холдингом SAPIENZA у співпраці з локальними і Міжнародними продовольчими організаціями і компаніями, провідними аналітиками і журналістами аграрного бізнесу, а також з платформами інновацій та акселераторами стартапів сформовано Портфель тренінгів і воркшопів для розвитку учасників в глобальній екосистемі агробізнесу. Ознайомитися з повним портфелем тренингів та можливостями, які вони пропонують, а також зареєструватися для участі в них можна на сайті агромедіа-агенції за посиланням.

Крім того, Катерина Звєрєва розповіла про пошук клієнтів та партнерів за допомогою соцмереж та інструментів мас-медіа. Для цього, зокрема, потрібно започаткувати сторінку (або власний блог) та надавати ексклюзивний контент, підтримувати або започатковувати соціальні та інформаційні ініціатиділові стосунки з представниками ЗМІ.

«Пам’ятайте, що створення впізнаного бренду – це спільна мета кожного члену професійної команди. Отже, треба об’єднуватися заради цінностей, що надихають і стимулюють агрозміни!»,- резюмувала Катерина Звєрєва.

Добавить комментарий

);