07 Окт 2019

Успішний експорт агропродукції: з чого почати і куди рухатись

Розвиток українського аграрного сектору ставить перед власниками агробізнесу чимало нових питань. Одним з головних є пошук нових ринків реалізації. Адже бізнес можна вважати успішним тільки тоді, коли Ваша продукція чи послуга є затребуваною, а компанія має налагоджені канали збуту, що приносять системний прибуток.

Щороку в Україні збільшується кількість тих, хто хоче експортувати свою продукцію на зовнішні ринки. Але успіх цієї справи з самого початку залежить від того, як ви її організуєте.

З чого почати та в якому саме напрямку треба рухатися розповість аналітик агроринків, фахівець з агроекспорту, консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Панкратов під час Першої конференції з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі“, яка відбудеться 29 жовтня в Києві в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Організатором конференції виступає агромедіа-агентство SAPIENZA.

У своєму виступі Андрій Панкратов, зокрема, розповість учасникам конференції про правильні підходи до оцінки можливостей компанії щодо експорту, етапи підготовки та пошук покупців саме Вашої продукції на зовнішніх ринках.

“Незважаючи на те, що прибуток є найважливішим економічним показником діяльності підприємства, він не характеризує ефективність його роботи. Для визначення ефективності вашої роботи необхідно зіставити прибуток з витратами або ресурсами, які забезпечили ці результати”, – розповів експерт.

Сучасні умови відкритості світу підштовхують українських агровиробників до змін. Отримати більш високу ціну за власну продукцію, підвищити репутацію компанії, отримати надійних міжнародних партнерів та збільшити прибутки можна  за умови налагодження системного експорту.

“З чого треба розпочинати вихід на нові ринки, як правильно презентувати та отримати більш високу ціну за свій продукт – саме цим питанням буде присвячений виступ Андрія Панкратова. Ми запрошуємо представників агробізнесу долучитися до зазначеної дискусії в рамках конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі”, – зазначає організатор заходу, засновниця агромедіа-агентства SAPIENZA Катерина Звєрєва.

Нагадаємо, що конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конференц-зал 3, павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Зареєструватися для участі в конференції Ви можете за посиланням.  

Інформпартнерами заходу виступають AgroexpertГолос УкраїниАГРОперспективаUNNИнфоиндустрия та журнал, а також Agro.fm

Sapienza.media

Добавить комментарий

);