30 Сен 2019

Фінанси і податки: до яких змін варто підготуватися агробізнесу?

Без ефективного фінансового менеджменту та впровадження новітніх інструментів неможливе функціонування будь-якого бізнесу. На V щорічній конференції «Фінанси та податки в агробізнесі», організованій «ПроАгро Груп», експерти обговорили найбільш важливі для аграріїв питання, обумовлені впровадженням ринку землі в Україні.

Директор Центра земельного права Віктор Кобилянський відмітив такий головний фінансовий аспект впровадження ринку сільськогосподарських земель, як збільшення розміру орендної плати. На його думку, на це вплине одночасно зростання попиту через появу нових орендарів, які в майбутньому прагнуть викупити землю чи відчужити сформований ними земельний банк, та зменшення пропозиції через те, що частина орендодавців прагнутиме продати свої ділянки, а не передати в оренду.

 

Адвокат та експерт з міжнародного корпоративного права Юлія Курило вважає, що важливими чинниками при впровадженні ринку землі стануть наявність адмінресурсу, грошей та система налагодженої роботи з людьми. Тобто те, що забезпечило успіх малої та середньої приватизації. При цьому експертка зауважила, що банки тут не підходять на роль перспективного інвестора.  Лише приватний інвестор буде толерантним до високих ризиків при процесі покупки землі, буде здатен розуміти потреби регіону і людей, які володіють землею. Для залучення інвестора  Юлія Курило рекомендує підготувати ґрунтовний бізнес-план з цікавою презентацією, провести аудит корпоративної структури і структури активів, бухгалтерії, судових процесів, договорів і позабалансових зобов’язань, а також аудит IP і HR. Проте головне – це розуміти конкурентні можливості та бачити перспективи свого бізнесу, підкреслює спеціаліст.

Адвокат і  керівник практики податкового та митного права «Юридична компанія Winner» Олександр Наконечний детально розповів, як захиститися бізнесу від позапланових документальних податкових перевірок. За його даними, 80% з них стосуються проблемних контрагентів. Процес розпочинається із запиту до платника податків, що свідчить про певні проблеми, тобто він призведе до обов’язкової податкової перевірки. Можна через суд оскаржити призначення перевірки у зв’язку з певними недоліками в запиті. Керівник підприємства має або допустити проведення перевірки або ні з визначенням ризиків. Оскарження наказу на перевірку може бути ефективним інструментом. Якщо ж вже пройшла перевірка, то потім можна оскаржувати лише її результати, підкреслює експерт. При цьому він додає, що через необґрунтований недопуск до перевірки податкова служба може ініціювати адміністративний арешт майна через суд або звернутися до суду з метою застосування арешту коштів на рахунку платника податків.

Голова Податкового комітету Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Ольга Богданова ознайомила з основними змінами в Податковому кодексі, які стосуються агробізнесу. По-перше, ввели податок на конструктивні дивіденди. Відтепер дивідендами будуть вважатися для цілей оподаткування такі операції, як вартість товарів (робіт, послуг), що перебувають у пов’язаної особи-нерезидента. На її погляд, цей закон є дуже фіскальний і максимально контролюватиме виведення грошей з України.

Експертка також відмітила статтю, згідно з якою під дивіденди буде підпадати сума заниження вартості товарів (робіт, послуг), які передаються пов’язаній особі-нерезиденту або нерезиденту.

По-друге, виплата у грошовій або негрошовій формі, що здійснюється юридичною особою на користь її засновника та/або учасника-нерезидента у зв’язку зі зменшенням статуту. З таких платежів потрібно буде сплачувати податок на прибуток. Ольга Богданова повідомила, що наразі триває дискусія в комітеті щодо розміру ставки. Швидше за все це, за  її словами, буде звичайна ставка, і оплата податків за такими дивідендами враховуватиметься в рахунок податку на прибуток.

По-третє, як важливу статтю для агробізнесу експертка відмітила статтю 14.1.94 – котирувальні ціни,  яка заводить 4 групу єдиного податку під трансферне ціноутворення. Тобто з 1 жовтня або 1 січня всі сільгоспвиробники 4 групи потрапляють під ТЦУ.

Перед гравцями агробізнесу часто стоїть проблема, як змусити виконати клієнтів свої зобов’язання. На думку фахівця з фінансового сектору IFC Кирила Мухомедзянова і фінансового директора УКРАВІТ Олександра Ільїна, ефективним інструментом в цьому випадку можуть стати фінансові аграрні розписки.  Цей товаророзпорядчий документ фіксує безумовне зобов’язання боржника або заплатити гроші, або поставити с / г продукцію. І це зобов’язання забезпечується заставою майбутнього врожаю. Після двох років існування проекту по всій Україні на сьогодні вже випущено більше 2 тисяч розписок, а в український агробізнес вкладено майже $ 600 млн. Це стало можливим, за словами Кирила Мухомедзянова, завдяки запуску Національного реєстру аграрних розписок, де цілодобово і безкоштовно можна побачити усі непогашені зобов’язання по розписках. Також фахівець наголосив важливу соціальну функцію даного інструменту – при оформленні документу вся земля повинна бути правильно оформлена, зареєстрована в земельному кадастрі і в реєстрі речових прав. Це стимулює агровиробників приводити свій земельний банк в порядок, що важливо в контексті відкриття ринку землі.

Sapienza

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

);