20 Сен 2019

Найпопулярніші прийоми для збільшення продажів в агробізнесі

Продажі як в агробізнесі, так і в інших сферах, ґрунтуються на потребі споживача в якісній продукції або послузі. Такий товар повинен мати свою цінність і бути зрозумілим покупцеві.

Агросфера – це той вид діяльності, де дуже важливе значення мають довірчі відносини. Відповідно, товар повинен відповідати заявленим характеристикам і все, що ви говорите про свій товар, має бути правдивою інформацією. Якщо ви заявляєте про якесь якісне хімічне добриво, але при хімперевірці продукції вашого покупця виявлять залишки шкідливих речовин і забракують його партію товару, то ваша репутація сильно постраждає. Тобто довірчі відносини, репутація, імідж – все це має колосальне значення в агробізнесі. Без цього максимум, на що можна розраховувати – це на одноразові продажі.

Інструмент, без якого неможливо як збільшити продажі, так і взагалі заявити про себе на ринку, – це реклама. Для того, щоб про компанію, товар або послугу дізналися на ринку, можна використовувати агресивну рекламу, банерну рекламу або рекламу в Google. Але це буде глобальна реклама вашого товару для широкого споживача, а не реклама цільової спрямованості, яка дуже важлива для агропродукції. Для ознайомлення зі своєю компанією або продукцією цільової аудиторії потрібно розміщувати рекламу на спеціалізованих сайтах, у друкованих агроЗМІ, розповідати про себе на тематичних заходах, при особистих зустрічах. Однак потрібно не забувати, що в друкованому журналі ваше оголошення про товар може загубитися серед сотень інших подібних оголошень. Ви можете опублікувати статтю про свою компанію або товар в аграрному журналі, але пам’ятайте, що через якийсь час цей журнал стане макулатурою. У той час як в інтернеті інформація залишається назавжди.

Тому важливо розуміти, що в інтернеті стаття про вас, написана навіть кілька років тому, не загубиться, і через пошуковик її зможуть знайти, прочитати, зацікавитися й одразу перейти на ваш сайт. Тобто реклама в мережі більш ефективна для просування і може спрацювати не тільки в момент її запуску, але і через рік, і через 5 років.

Ольга Білостоцька, керівник напрямку інформаційних проектів для агробізнесу Sapienza

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

);