16 Авг 2019

Конкурс від SAPIENZA (конференція “Яблуневий бізнес-2019”)

В рамках конференції “Яблуневий бізнес-2019” команда агромедіа-агентства SAPIENZA на своєму стенді проводила конкурс на отримання подарункових сертифікатів на послуги з агро-PR та маркетингу.

Всі учасники конференції мали змогу прийняти участь – для цього потрібно було підписатись на наші інтернет ресурси ЗМІ у соцмережах: seeds.org.ua або agri-gator.com.ua.

Протягом розіграшу 4 представники компаній мали змогу виграти сертифікати на послуги SAPIENZA.media, а саме:

– консультація з агромаркетингу та PR – 1000 грн знижки на наші послуги

– розміщення бокового банеру на сайті seeds.org.ua

– розміщення бокового банеру на сайті agri-gator.com.ua

Результати розіграшу можете подивитися у відео. Вітаємо переможців!

В рамках конференції "Яблуневий бізнес-2019" команда агромедіа-агентства SAPIENZA на своєму стенді проводила конкурс на отримання подарункових сертифікатів на послуги з агро-PR та маркетингу. Всі учасники конференції мали змогу прийняти участь – для цього потрібно було підписатись на наші інтернет ресурси ЗМІ у соцмережах: seeds.org.ua або agri-gator.com.ua. Протягом розіграшу 4 представники компаній мали змогу виграти сертифікати на послуги SAPIENZA.media, а саме:- консультація з агромаркетингу та PR- 1000 грн знижки на наші послуги- розміщення бокового банеру на сайті seeds.org.ua- розміщення бокового банеру на сайті agri-gator.com.uaРезультати розіграшу можете подивитися у відео. Вітаємо переможців!

Gepostet von Sapienza.media am Freitag, 16. August 2019

sapienza.media

Добавить комментарий

);