05 Июл 2019

«Наше середовище в нас драйвить зміни» – конвокація випускників MBA KMBS -2019

Днями відбулася традиційна випускна церемонія Києво-Могилянської Академії, на якій свої довгоочікувані дипломи отримали 58 випускників MBA Києво-Могилянської бізнес-школи. Про що говорили на неофіційній частині заходу і з якими словами звернулися до випускників однієї з найкращих бізнес-шкіл України викладачі, читайте на SAPIENZA.MEDIA

Про щастя та його джерело

«Я не вірю в щастя, яке залежить від відносин, інших речей і навіть здоров’я. Я вірю в те, що всі ми задумані і створені творцем для того, щоб бути його співтворцями у цьому світі. І наше завдання, наша відповідальність і джерело нашого справжнього щастя полягає в тому, щоб зрозуміти і відгукнутися на цей попит і сфокусувати всі свої сили, знання і таланти на тому, щоб реалізувати це в житті. Щоб створювати цінність для тих, заради кого ми обираємо жити»  – такими словами розпочав свій виступ викладач курсів «Підприємництво» і «Управління командами» у Києво-Могилянській бізнес-школі Сергій Ноздрачьов.

 

Про лідерство та челенджі

«Я дуже хотів би, щоб кожен з вас пам’ятав фразу «Більше нема кому» і тримав би її в собі. Ми з Вами створюємо челендж. І нам нема коли чекати на чужий челендж” – зазначив  декан Києво-Могилянської бізнес-школи Олександр Саврук.

Про людей, ідеї та новизну

«У нас багато чого залишилося з наших розмов і між собою в тому числі. Але сформувати людську проактивну природу можна лише через спілкування між собою. Я сподіваюсь і вірю, що ви будете гідно працювати з брендом KMBS, цінності якого ми намагалися вам прямо чи опосередковано передати. Я дуже просив би Вас пам’ятати, що Ви визначаєте, що є брендом – вашими успіхами, сумнівами, поведінкою, амбіціями. KMBS – не є формальною структурою.

«Для мене KMBS- це насамперед люди. Хоча спочатку я думав, що це утворення. Це люди тому в житті я у людей учусь значно більше, ніж в книгах і в усьому іншому. Люди – це ті, хто руйнує стереотипи один одного і показує, які у нас є можливості», – зазначив Дмитро Лазненко, засновник FriendlyCar електромобілів TESLA

Про моменти істини та висновки

«Я точно знаю, що на шляху у вас будуть моменти, коли всередині буде все кричати «Досить! Це нікому не потрібно. В мене не вийде».  В такі моменти виникає дуже велике бажання кудись збігти і заховатися. Але саме ці моменти є моментами істини. Особисто я в такий час роблю для себе три головні висновки:

По-перше, не треба тікати. Треба йти вперед. Це енергія, яка допомагає зробити нам правильний вибір. Якщо ми рухаємося вперед, обережно, без різких рухів, то ми зможемо знайти відповідь на питання, що саме потрібно зробити нам в цей непростий момент. Інколи треба рухатися вперед, а інколи – змінити напрямок, а інколи – просто зупинитися і подумати. В мене багато було таких моментів за останні 10 років. Але я зробив висновок, що коли ми рухаємося, то рішення приходить саме собою. Далі воно стає все легшим і зрозумілішим.

З іншого боку, я дуже вдячний усім випробуванням за те, що вони насправді дають зрозуміти чим насправді варто займатися. Якщо ми точно знаємо, що це буде непросто, то ми маємо прийняти рішення про те, чи варто цим займатися. Адже ми маємо займатися лише тим, що має сенс для нас і воно варто тих зусиль та випробувань.

З одного боку за 10 років в мене було дуже багато подій. Але знаєте, життя минає і все ж таки його варто інвестувати у щось цікаве. Великим джерелом підтримки, задоволення та натхнення є люди, що навколо мене.

50% людей з якими я спілкуюся, це люди з якими я навчався, або мене чи я навчав у КМБС. В колі цих людей я відчуваю себе по-іншому. Наше середовище в нас драйвить зміни”, – зазначив Сергій Ноздрачьов.

SAPIENZA.MEDIA

Добавить комментарий

);